Assisto Новини

Ми там, де маємо бути - поруч з вами.

Наші хоробрі психологи продовжують допомагати жертвам російських окупантів у прифронтових містах та селах. Ми там, де маємо бути - поруч з вами.

Психолог Assisto Василь Гуменюк про робочу поїздку до деокупованої Донеччини:

Завантаженість із роботою та проектами в 2023 році почала сягати нових рекордів. Пишу пост про робочу поїздку вже через тиждень після повернення.

Черговий раз у межах проекту Фонд сім'ї Андреєвих, я був залучений Офіс Генерального прокурора в якості психолога до процесу розслідування злочинів СНПК (Сексуальне насилля під час конфлікту). Вдячний керівниці управління щодо злочинів СНПК Ірині Діденко за нагоду сприяти у розслідуванні та надавати психологічну допомогу особам, що пережили такий жахливий досвід.

З передової я в черговий раз повертався з твердим переконанням, що ми обов'язково переможемо, та із впевненістю, що наших людей нічим не здолати і не зламати. Адже прифронтові села, котрі всі свої повсякденні справи роблять у супроводі акомпанементу гармат, зберігають неймовірну силу духу та віру в Україну. Я приємно здивований наскільки проукраїнське населення у селах Донбасу, наскільки щиро вони вірять в Україну та в ЗСУ. Перемога буде за нами, і все буде Україна