Assisto Новини

Як психологи можуть допомогти тим, хто пережив сексуальне насилля під час окупації

Сьогодні ми говоримо про те, як психологи можуть допомогти тим, хто пережив сексуальне насилля під час окупації. Після цього досвіду люди можуть відчувати стрес, тривожність і депресію.

Спеціалісти розуміють важливість створення безпечного середовища для спілкування та підтримки. Вони допомагають відновити віру в себе та допомагають пережити травматичний досвід. Наші спеціалісти використовують різні методи для управління емоціями й збільшення самосвідомості.

Важливо розуміти, що кожна історія і процес зцілення унікальні. Психологи враховують це і надають індивідуальну підтримку. Нагадуємо, що ваші емоції - це нормальна реакція на травму. Спеціалісти готові вас підтримати та допомогти зі страхами й тривогами.

Ми поруч, щоб надавати підтримку на шляху до зцілення. Розповідайте про проєкт допомоги постраждалих «Assisto» своїм родичам, друзям та знайомим, можливо, серед них є ті, кому така допомога необхідна зараз. Також дайте знати про нашу гарячу лінію підтримки постраждалих від російських військових за номером

0 800 300 166, де гарантовано забезпечують анонімність та конфіденційність.

Ініціатива впроваджується за технічної підтримкиUN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund , гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund

#UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises #Assisto #допомога #жінки #Україна #війна #окупація #психологічнадопомога #не_мовчи