Assisto Новини

Українка Ірина Андреєва в міжнародній кампанії #SheDares

Несправедливість охопила наш світ. Права жінок порушуються. Ця ситуація загострюється під час війни - українки зазнали ґвалтування, знущань та тортур від агресора.

Наші партнери Women for Women International започаткували надважливу глобальну кампанію для допомоги жінкам, які опинилися на межі.

#SheDares — це рух, спрямований на підтримку жінок, які пережили війну, які відстоюють свої права та продовжують творити вагомі зміни. Це свято хоробрості всіх жінок: наших подруг, наших родичок, нас самих...

Це заклик до об’єднання.

Наш проект Assisto допомоги жінкам, які пережили окупацію, з великою шаною доєднується до прекрасної та надважливої ініціативи. Ірина Андреєва, директор Фонд сім'ї Андреєвих уособлює сильних духом українок, які незважаючи на тяжкі втрати, на руїнах будують майбутнє. Які тримаються заради своїх дітей, батьків, коханих, близьких. Вони продовжують триматися і бути сильними заради перемоги України.

Історія ініціативи

У 1993 році одна жінка наважилася поїхати до Боснії та Герцеговини після того, як дізналася про несправедливість, що сталася з жінками через боснійську війну. Там вона зрозуміла, що їй потрібно діяти масштабно. Через 30 років організація Women for Women International, яку Зайнаб Салбі заснувала після своєї поїздки до Боснії та Герцеговини, допомагає понад півмільйону жінок і працює в 14 країнах. Крім того, наші партнери отримали престижну нагороду TIME100 Impact Award, яка підкреслює великий вплив їх роботи на життя сотень тисяч осіб по всьому світу.

Детальніше: https://bit.ly/3rhl0Jg

https://youtu.be/g1xnOz0RKNU

#WomensRights #Activism #WomenPower #Assisto