Assisto Новини

Кожна українська жінка повинна відчути підтримку та отримати допомогу

Кожна українська жінка повинна відчути підтримку та отримати допомогу, і саме наш міжнародний проєкт Assisto поставив собі за мету дбати про жінок які пройшли всі жахіття рашистської окупації.

Медичні огляди та психологічна підтримка - це важливі елементи комплексного піклування від Фонд сім'ї Андреєвих для жінок, які пережили окупацію та зазнали насилля.

Тому ми продовжуємо працювати на Київщині.

Виїздні мобільні бригади до складу яких входять лікарі гінекологи вищої категорії Київський міський центр репродуктивної і перинатальної медицини та психологи Assisto відвідали відразу три села Бородянської ОТГ - Новий Корогод, Дмитрівка, Озерщина.

Наші прийоми - це можливість для жінки отримати надзвичайно важливу допомогу, яку дуже важко отримати, не виїжджаючи за межі свого населеного пункту.

Лікарі та психологи приймають всіх бажаючих жінок, які прийшли отримати безкоштовне професійне обстеження, дослідження органів малого тазу, цитологію, консультацію щодо репродуктивного здоров'я та планування сім'ї, а також отримати фахову допомогу від наших психологів.

Наша спільна мета - допомогти жінкам, які були під окупацією російських військових, швидко і зручно отримати якісну медичну допомогу, вчасно помітити і попередити розвиток важких захворювань.

Проект комплексної психологічної підтримки жінок реалізовується за підтримки наших поважних закордонних партнерів Women for Women International Women for Women International - DE та Else Kröner-Fresenius-Stiftung.

А ще в багажнику авто завжди є дитяче харчування і гігієна для матусь з дітками, які до нас приходять за допомогою, це ВПО та родини СЖО.

Дякуємо Dima Tishchenko Україна для Христа