Assisto Новини

Assisto у селищі Велика Димерка

У селищі Велика Димерка Броварського району Київщини жінки безкоштовно отримали медичні послуги та консультації психологів.

Виїзний прийом провели наші психологи та лікарі від КНП "Київський міський пологовий будинок 2" у межах проєкту Crisis Response Fund for Ukraine за підтримки наших поважних закордонних партнерів Women for Women International та Zene za Zene International.


Ми дякуємо Євгенію Стеценко та Юлії Стеценко за допомогу у наданні генератора, адже працювати без світла було б неможливо. А також Анатолію Бочкарьову за сприяння в організації наших прийомів по всій Великодимерській громаді.

Наша команда проводить декілька виїздних прийомів на тиждень, кожного разу в новому деокупованому населеному пункті Київщини.

Лікарі приймають жінок, які прийшли отримати безкоштовне обстеження, УЗД органів малого тазу, кольпоскопію, цитологію, консультацію щодо репродуктивного здоров'я, а також отримати фахову допомогу від психологів.

Мета

Фонд сім'ї Андреєвих - допомогти жінкам вчасно помітити і попередити розвиток важких захворювань, не виїжджаючи за межі свого населеного пункту.

Важлива частина нашої діяльності - психологічна підтримка.

Якщо Ви пережили окупацію і довгий час страждаєте від ПТСР - зверніться за фаховою допомогою до психолога. Повернутися до нормального життя можливо.


Для жінок, які постраждали від сексуального насилля, функціонує всеукраїнська цілодобова телефонна "гаряча лінія":

0 800 300 166

Також є індивідуальні офлайн сесії з психологом на нейтральній території. Все конфіденційно та безкоштовно

Медичні огляди та психологічна підтримка - це важливі елементи комплексного піклування для жінок, які пережили окупацію та зазнали насилля.