Assisto Новини

Представляємо вам нашу психологиню - Світлану Теодорович!

Світлана - практичний психолог з вищою освітою (Полтавський Педагогічний університет) та багатим досвідом роботи. Вона також є студенткою Київського Гештальт університету, де навчається на гештальт терапевта.

Світлана є волонтеркою гарячої лінії для військових та їх родин у фонді Яніни Соколової. Вона також тренує групи підтримки для дітей-підлітків в рамках проєктів "Жінка і війна" та "Поруч" (ЮНІСЕФ).

Спеціалізується у таких напрямках:

Робота з дітьми (Humanity)

Психологічна травма та ПТСР (КІГІП)

Теми сексуальності (КГУ)

Підтримка ЛГБТК+ спільноти (ЦПП "Happy life")

Крім того, Світлана пройшла навчання на курсах "Особливості роботи з потерпілими від сексуального насильства" та "Психологічна підтримка військових та їх родин" у МАШАВ, ІТК, Хайфа, Ізраїль. Вона завжди прагне покращувати свої навички та знання, щоб надавати кращу допомогу

Міжнародний проєкт Assisto реалізовує благодійна організація «Фонд сім’ї Андреєвих». Створений подружжям Андреєвих у 2016 році, сьогодні фонд спрямовує свою діяльність для допомоги українцям з деокупованих територій України, які постраждали внаслідок військових дій.

Ініціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund , гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівІніціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund , гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудів#Не_мовчиництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund

#UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises #Assisto #допомога #жінки #Україна #війна #окупація #психологічнадопомога #не_мовчи