Assisto Новини

Вашій увазі - Катерина Музиченко, психолог Assisto

Вашій увазі - Катерина Музиченко, фахівець у галузі психології та соціальної педагогіки, що здобула освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Катерина навчається на програмі "Діти та війна: навчання технік зцілення". Також, в процесі свого навчання вона вибрала спеціалізацію на терапевта.

Катерина є авторкою програми соціально-педагогічної реабілітації для підлітків, які стали жертвами воєнних злочинів та потребують психологічної підтримки.

Вже з 2019 року Катерина працює з дитячою травмою та посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) в рамках програми "Педагогіка травми" Марека Внука.

Вона також є психологинею в кемпі психологічної підтримки від СОС Дитячі Містечка та співавторкою програми "Школа соціального лідерства для військових" разом з кафедрою соціальної реабілітації КНУ імені Шевченка.

Крім того, Катерина успішно навчалася в Ізраїльській коаліції травми, отримуючи цінний досвід для своєї роботи.

Ми поруч, щоб надавати підтримку на шляху до зцілення. Розповідайте про проєкт допомоги постраждалих «Assisto» своїм родичам, друзям та знайомим, можливо, серед них є ті, кому така допомога необхідна зараз. Також дайте знати про нашу гарячу лінію підтримки постраждалих від російських військових за номером

0 800 300 166. Психологічна підтримка та допомога надається конфіденційно та добровільно, що є дуже важливим для людей, які пережили будь-яке насильство, особливо сексуальне. Ініціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund , гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund

#UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises #Assisto #допомога #жінки #Україна #війна #окупація #психологічнадопомога #не_мовчи