Assisto Новини

Аssisto в Новому Заліссі

Мобільна бригада психологів та лікарів відвідала ще одне село Бородянської ОТГ. Цього разу жінки Нового Залісся змогли пройти гінекологічне обстеження та УЗД органів малого тазу, а також отримати допомогу від психологів проєкту Аssisto.

Така змога з’явилась завдяки підтримці Women for Women International, Zene za Zene International та КНП “Київський міський пологовий будинок 2” в рамках проєкту Assisto для жінок, які пережили окупацію.

Жінки отримують важливу допомогу від декількох спеціалістів в одному місці, не виїжджаючи за межі свого населеного пункту. Таке оптимальне рішення допоможе виявити та попередити захворювання, які часто на ранніх стадіях безсимптомні. Це дасть можливість зберегти здоров’я багатьом жінкам.
Кожна українська жінка повинна відчути підтримку та отримати допомогу. Assisto поставив собі за мету дбати про жінок, які пройшли всі жахіття російської окупації.
Це є один з елементів комплексного турбування від Фонд Сім’ї Андреєвих для жінок, які пережили окупацію та зазнали насилля.