Assisto Новини

Ювілей Assisto

Сьогодні маленький ювілей. Рівно рік тому Фонд сім'ї Андреєвих на чолі з Ірина Андреєва та Юрій Андреєв започаткували проект Assisto!

Рік тому Women for Women International, Zene za Zene International, Women for Women International - DE повірили у наші сили, підтримали і надихнули!

Проект Assisto починався з надання психологічної допомоги жінкам з деокупованих територій. Сьогодні ж ми надаємо медичну і гуманітарну допомогу, співпрацюємо із Офіс Генерального прокурора, Іриною Діденко, народними депутатами...

За рік ми відвідали села і міста Київщини, Херсонщини, Донеччини, Харківщини, Сумщини, працювали без світла і тепла, під звуки ракет і вибухів. На власні очі бачимо наслідки "руского міра" і робимо все від нас залежне, щоб жінки і діти подолали травматичний досвід.

Вітаю з цією датою найкращу у світі команду! Алекс Кухарчук, Наталья Поцелуева, Василь Гуменюк, Ирина Галковская, Анна Орел та всі-всі-всі, хто 24/7 працює над реалізацією проекту. Кожен з вас робить неймовірні речі.

Вкотре дякуємо міжнародним партнерам! Саме завдяки вам ми маємо можливість допомагати українцям

Попереду у нас ще багато роботи, адже ворог продовжує руйнувати нашу країну. Та ми обов'язково переможемо, вистоїмо і відбудуємо нашу державу.

#Assisto #Не_мовчіть #допомога