Assisto Новини

Тренування для жінок, які пережили важку окупацію у Циркунах

У селі Циркуни, що розташоване в Харківському районі, відбулося тренування для жінок, які пережили важку окупацію. Метою цього тренування було поліпшення психічного стану жінок, виявлення їхніх внутрішніх ресурсів, подолання труднощів та вміння керувати своїми емоціями й психологічним станом.

У вільній та відкритій атмосфері на цій зустрічі жінки ділилися своїм досвідом та розповідали про своє життя під час окупації, про свої страхи та переживання. Кожна з учасниць розповіла особисту "історію війни та окупації", яка була для неї дуже важкою та болючою. Також, велику увагу приділили обговоренню впливу стресу на дітей: його причини, емоції та почуття, які спричиняють стрес, а також можливі шкоди, які він може завдати дитячому організму, і шляхи подолання цього стресу.

Ми поруч, щоб надавати підтримку на шляху до зцілення. Розповідайте про проєкт допомоги постраждалих «Assisto» своїм родичам, друзям та знайомим, можливо, серед них є ті, кому така допомога необхідна зараз. Також дайте знати про нашу гарячу лінію підтримки постраждалих від російських військових за номером

0 800 300 166. Психологічна підтримка та допомога надається конфіденційно та добровільно, що є дуже важливим для людей, які пережили будь-яке насильство, особливо сексуальне. Ініціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund , гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund

#UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises #Assisto #допомога #жінки #Україна #війна #окупація #психологічнадопомога #не_мовчи