Assisto Новини

NYT написав про звірства російських окупантів в Україні

Журналіст The New York Times Carlotta Gall та фотограф Laura Boushnak побували у деокупованих містах та селах України та поспілкувалися з жертвами російських військових. Окремим розділом злочинів Росії є ґвалтування українських громадян.


Детальніше - у матеріалі за посиланням.


•Під час окупації Херсона, на 8-9 день російського ув'язнення 26-річну українку Ольгу прив'язали до столу голою по пояс. Протягом 15 хвилин окупант, який затримав жінку, нецензурно лаявся на її адресу, потім накинув на неї куртку і впустив до кімнати ще сімох чоловіків.

•Наталія, яку також зґвалтували окупанти, а її чоловіка вбили, знайшла притулок за кордоном. Проте, на жаль, її 15-річний син вчинив самогубство після побаченого.

Журналісти звернулися до Фонд сім'ї Андреєвих, щоб більше дізнатися про проєкт Assisto, який існує за підтримки Women for Women International та Zene za Zene International, метою якого є надання комплексної допомоги постраждалим жінкам від російської окупації.

Багато людей, що пережили тортури та зґвалтування, бояться говорити про це. У Київській області 22 людини звернулися за професійною психологічною допомогою.

Вони вчаться жити наново. І наші психологи завжди поруч, щоб підтримати і допомогти пережити жахливі події.


Якщо Ви пережили окупацію та розумієте, що не можете впоратися самостійно. Відчуваєте апатію, постійний страх, флешбеки, безсоння - зателефонуйте на нашу цілодобову безкоштовну "гарячу лінію":

0 800 300 166

Ми - поруч.