Assisto Новини

Старт проєкту «Assisto» - допомога жінкам, які пережили жахи війни і опинилися у кризових життєвих ситуаціях

Команда Фонд сім'ї Андреєвих оголошує про старт проєкту «Assisto» - допомога жінкам, які пережили жахи війни і опинилися у кризових життєвих ситуаціях.

«Україна продовжує демонструвати неймовірну єдність і рішучість. У кожного власний фронт і своя зброя. Наша - допомогати іншим», - так говорять про проєкт самі волонтери.

Засновниця Фонду Ірина Андреєва розповідає про ідею створення проєкту Assisto:

"З початку російського повномасштабного вторгнення більшість жінок в Україні на власному досвіді зрозуміли, як важко жінці на руках із дитиною тікати від обстрілів та жахливих бомбардувань, покинути власну домівку, поїхати у невідомість.
Тисячі історій мешканок Маріуполя, Харкова, Чернігова, Бучі, Ірпеня змушують оціпеніти від того жаху, який з ними творили російські солдати: фільтраційні табори, зґвалтування, приниження...Це далеко не повний перелік знущань, які довелося пережити нашим жінкам.
Ми не маємо залишатися байдужими, адже дуже часто жінка не може самостійно впоратися з горем, яке їй довелося пережити.
Тому командою Фонду було вирішено переорієнтувати діяльність організації та спрямувати зусилля на допомогу жінкам, які постраждали внаслідок війни".

У межах проєкту Assisto:
•надаєм психологічну професійну допомогу
•допомагає внутрішньопереміщеним жінкам з працевлаштуванням і можливістю навчання новій професії
•продовжує гуманітарну місію Фонду, тобто і надалі продовжуємо допомагати важкохворим ліками та можливістю лікування

Вся команда «Фонду сім'ї Адреєвих» висловлює щиру подяку міжнародній благодійної організації Women for Women International та Źene za Źene International. Саме завдяки їх підтримці проєкт допомоги жінкам, які опинилися в скруті через війну, став можливим.