Assisto Новини

Розповідаємо про нашого спеціаліста з Миколаєва - Катерина Сіткова

Продовжуємо знайомити вас з психологами можна проекту Assisto. Сьогодні розповімо про нашого спеціаліста з Миколаєва - Катерина Сіткова

Пані Катерина - практичний психолог з власною практикою більше 3 років. Сімейний системний психолог, арттерапевт, кризовий психолог, сімейний системний психолог, НЛП тренер, консультант з військової психології, спеціаліст з біосугестивної терапії та еріксоновського гіпнозу. Проходила навчання у ізраїльських колег.

З початку повномасштабного вторгнення Катерина залишалася в Миколаєві та надавала психологічну підтримку і допомогу постраждалому населенню після обстрілів, окупації Херсонської та Миколаївської областей, військовослужбовцям та їхнім родинам.

Катерина має вищу психологічну освіту ступеню магістр з відзнакою та постійно вдосконалює свої знання та навички, продовжує навчання як спеціаліст з тілесно орієнтованої терапії та травматерапевт. А також приймає участь як запрошений спікер на курсах і проводить лекції
Спеціалізується на:

  • роботі з травмою та втратами;

  • роботі з насильством;

  • забезпеченні психологічної підтримки та допомоги у кризових станах;

  • сімейному консультуванні (подружжя, батьки-діти);

  • індивідуальному консультуванні дорослих та дітей різного віку;

  • психологічній роботі з військовослужбовцями та їх родинами, з особами, які пережили полон та тортури, з членами родинам полонених та безвісти зниклих осіб;

  • роботі з подоланням криз у дорослих та дітей (нормативні та ненормативні кризи: розлучення, переїзд, смерть близьких, наслідки війни).

Катерина проводить групи підтримки, психологічні зустрічі та арттерапевтичні заходи, а також сеанси з біосугестивної терапії.

Міжнародний проєкт Assisto реалізовує благодійна організація «Фонд сім’ї Андреєвих». Створений подружжям Андреєвих у 2016 році, сьогодні фонд спрямовує свою діяльність для допомоги українцям з деокупованих територій України, які постраждали внаслідок військових дій.
Ініціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund , гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund

#UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises #Assisto #допомога #жінки #Україна #війна #окупація #психологічнадопомога #не_мовчи