Assisto Новини

25 листопада стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

25 листопада стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Її основна мета:

привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, а також наслідків сексуального насилля спричиненого конфліктом (СНПК) і захисту прав жінок

збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства

популяризувати цінності ненасильства, толерантності та взаємної поваги

Більше року проєкт Assisto від Фонд сім'ї Андреєвих працює з постраждалими від СНПК, надаючи комплексне піклування жінкам та дітям.

За цей час ми проїхали тисячі кілометрів Київської, Херсонської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Запорізької, Донецької областей. Сотні зустрічей, тисячі людських історій... Окупанти використовують сексуальне насилля як зброю війни, аби зламати нас, знищити дух нації, поневолити. Вони вкотре вчиняють геноцид в Україні. І впевнені у своїй безкарності.

Та на жаль, ми констатуємо факти не лише сексуального насилля, яке вчинили російські військові. Збільшується кількість випадків домашнього насилля.

Але не дивлячись на тяжкі обставини, ми дедалі частіше зустрічаємо прекрасних жінок, які надихають нас. Вони не бояться відкрито говорити про пережите насилля і домагаються справедливості. Вони мають сили і сміливість не просто заявляти про свій біль, а починають життя з початку.

Їм дуже потрібна наша підтримка, не тільки протягом цих 16 днів, а кожного дня. Вони заслуговують на повагу, турботу і справедливість!

Дякуємо за підтримку у реалізації проєкту нашим партнерам Women for Women International, Women for Women International - DE, Else Kröner-Fresenius-Stiftung

#Assisto #16DaysofActivism