Assisto Новини

Новий проєкт у Чернігівській області

Із серпня 2022 року Проєкт Assisto відвідав більшість населених пунктів Київщини, які були в окупації. Психологи проєкту працювали у Сумській, Харківській, Херсонській областях. Понад сотню жінок індивідуально працювали із нашими спеціалістами.

Тепер ми розширюємо свою діяльність і починаємо новий проект у Чернігівській області! Фонд сім'ї Андреєвих та КНП "Ніжинський міський пологовий будинок" спільно проводять безкоштовні прийоми психологів+гінекологів (мамологів)+лікарів УЗД! Наші мобільні бригади вже провели прийом у селах Крути, Талалаївка та селищі Лосинівка. А ще для Ніжинського пологового будинку наш фонд придбав автомобіль, щоб привозити на прийоми УЗД апарат і сучасний кольпоскоп.

У Чернігівській області проєкт Assisto фінансується міжнародною неурядовою організацією Peace Winds (Вітри Миру) та Japan platform. Peace Winds заснована 1996 року в Японії, та займається підтримкою людей по всьому світу. З березня 2022 року Peace Winds надали гуманітарну допомогу 100 тисячам людей, які постраждали від війни в України. А сьогодні, завдяки співпраці Peace Winds та фонду Сім’ї Андреєвих, жителі Чернігівської області отримають професійну допомогу.