Assisto Новини

Наша команда організовує Resilience Club для жінок, які пережили окупацію в Київській області

Психолог Наталія Поцeлуєва розповідає, як з'явилася ідея створення "клубів стресостійкості" для жінок та чому вони так необхідні сьогодні:
💬
"Майже рік ми працюємо з постраждалими жінками внаслідок російської агресії в Київській області і часто, на самому початку, з нами не хотіли спілкуватися, бо «психологи тільки і знають, що приїхати, розворушити спогади і поїхати, а нам з тим жити». Тому народилася ідея проєкту, метою якого є концентрація уваги не на травмі, а на ресурсі. У нас у всіх є можливість відновлюватися. Головне знати, що саме відновлює. Тому особливість такого клубу - психологія простою мовою, з нахилом на позитив, стресостійкість і відновлення.
Наші відвідувачі - жінки, які хочуть ближче познайомитися з психологом. Вони хочуть дізнатися для себе щось нове і корисне. Ці жінки не обмежені за віком, професією та статусом. Єдине, що їх обʼєднує - отримати користь для себе, свого здоров'я і приділити трохи часу собі.
Заняття у Resilience Club проходять у дружньому колі за чашкою кави чи чаю, з цукерками, печивом і гарним настроєм.
Під час занять ми вчимо відновлюватися, шукати свої ресурси, піклуватися про себе, спілкуватися з дітьми, в тому числі підлітками, з чоловіками, вміти відпочивати і долати стрес та емоційне вигорання. Також є ряд лекцій, направлених на спілкування з військовими чоловіками та синами, які повертаються з війни. Ми навчаємо як їх зустрічати, про що говорити, про що не варто говорити тощо. Кожна жінка тут точно знайде для себе щось корисне.
Я особисто вважаю, що здорова нація - це здорова країна. Мені, моїм дітят жити в цій краіні. Тому я роблю, те що вмію і що люблю. Це мій фронт і цей мій вклад у нашу перемогу".