Assisto Новини

Наталія Поцелуєва - частина команди Assisto

Ми починаємо знайомити вас з психологами проєкту "Assisto", і сьогодні розкажемо про Наталію Поцелуєву.

Пані Наталія - клінічний психолог, психосексолог, травмофокусований терапевт та інтегративний терапевт в процесі навчання. Вона також є керівницею лінії для військових та їх близьких у «Варто жити» Фонду Яніни Соколової.

Поцелуєва Наталія не тільки активно працює в Україні, але й має цінний досвід за кордоном. Вона пройшла стажування в Ізраїльському навчальному центрі МАШАВ у Хайфі, де спеціалізувалася на психологічній підтримці військових та їх сімей. Також в Боснії та Герцоговині вона брала участь у програмі "Психологічна травма війни".

Наталья є сертифікованим тренером від проєкту "Поруч" за підтримкою Юнісеф та тренує фахівців у сфері психосоціальної підтримки. Її робота також пов'язана з управлінням травмо-ризиком за британською методикою TRIM. Крім цього, Наталія має цінний досвід роботи в Міжнародному кримінальному суді з психологічного супроводу потерпілих під час воєнних конфліктів.

Її внесок у психологічну підтримку військових та тих, хто потерпів від воєнних дії, є надзвичайно цінним і важливим. Наталія продовжує розвивати свої навички та допомагати тим, хто цього потребує.

Ініціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund , гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund

#UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises #Assisto #допомога #жінки #Україна #війна #окупація #психологічнадопомога #не_мовчи