Assisto Новини

Зверніть вашу увагу на дорожній знак з назвою села. Він зі слідами від куль

Під час окупації села російські війська заїхали колоною і залякували місцевих жителів, відкриваючи вогонь з автоматів по сторонах. Ті, хто випадково виходив з дому - ставали жертвами цих куль. Подібне відбувалось і в інших окупованих українських селах, де російські війська грабували, катували та знущалися над мирними жителями.

У цій ситуації велике значення має допомога тим, хто пережив сексуальне насилля під час окупації. Протягом останнього року команда Assisto здійснює всебічну допомогу жінкам, які стали потерпілими від таких подій. Надана підтримка включає психологічну допомогу, реабілітацію і повне піклування про постраждалих.

Сексуальне насилля може проявлятися не тільки через зґвалтування, але й через каліцтво, насильство над статевими органами, примусове оголення, погрози та спроби зґвалтування, а також примусове спостереження за сексуальним насиллям над близькими людьми.

Розповідайте про проєкт допомоги постраждалих Assisto своїм родичам, друзям та знайомим, можливо, серед них є ті, кому така допомога необхідна зараз.

Також дайте знати про нашу гарячу лінію підтримки постраждалих від російських військових за номером

0 800 300 166, де гарантовано забезпечують анонімність та конфіденційність.

Ініціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund , гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund

#UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises #Assisto #допомога #жінки #Україна #війна #окупація #психологічнадопомога #не_мовчи