Assisto Новини

Проєкт «Assisto» створений, щоб допомогти жінкам та дітям, що пережили сексуальне насилля під час окупації

Проєкт «Assisto» створений, щоб допомогти жінкам та дітям, що пережили сексуальне насилля під час окупації.

У нашій команді працюють висококваліфіковані психотерапевти з багаторічним досвідом у роботі з травмою. Ми знаємо, як допомогти тим, хто пережив насилля.

Наші ключові принципи:

Конфіденційність і довіра – це для нас священні правила. Ми поважаємо ваше бажання залишитися анонімними і ніколи не розголошуємо деталі без вашої письмової згоди.

Індивідуальний підхід – ми розуміємо, наскільки важко, і тому надаємо допомогу у зручний для вас час, місце та формат.

Завдяки підтримці наших партнерів ми змогли надати повний соціальний супровід:

● 14 індивідуальних психотерапевтичних консультацій.

● Оплату необхідного лікування у провідних медичних закладах вашого регіону.

● Матеріальну допомогу, що допомагає зняти фінансові турботи.

Наша робота допомагає жінкам та дітям стабілізувати психологічний стан після травматичного досвіду. Розповідайте про проєкт допомоги постраждалих «Assisto» своїм родичам, друзям та знайомим, можливо, серед них є ті, кому така допомога необхідна зараз. Також дайте знати про нашу гарячу лінію підтримки постраждалих від російських військових за номером

0 800 300 166, де гарантовано забезпечують анонімність та конфіденційність.

Ініціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund , гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund

#UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises #Assisto #допомога #жінки #Україна #війна #окупація #психологічнадопомога #не_мовчи