Assisto Новини

Assisto та лікарі відвідали два райони Київщини

Села Рудня Броварського району, Бабинці та Дружня Бучанського району - ці села команда психологів і лікарів проекту Assisto відвідала за останні тижні.

Кожна жінка мала змогу пройти безкоштовне обстеження, УЗД органів малого тазу, кольпоскопію, цитологію, отримати консультацію щодо репродуктивного здоров'я, а також фахову психологічну допомогу.

Комплексне піклування про жінок ми забезпечуємо безпосередньо відвідуючи населені пункти, які були в окупації. Щоб не виїжджаючи за межі свого села чи селища, кожна жінка змогла присвятити час своєму здоров'ю. Адже дуже часто за буденними справами і клопотами ми забуваємо про себе.

Додатково працює цілодобова всеукраїнська "гаряча лінія": 0 800 300 166. Жінки, які потерпіли сексуальне насильство під час окупації можуть отримати фахову психологічну допомогу безкоштовно і конфіденційно. Також є індивідуальні оффлайн сесії з психологом на нейтральній території.

Все це конфіденційно та безкоштовно.

Реалізація проєкту Assisto за підтримки наших поважних закордонних партнерів Women for Women International та Zene za Zene International