Assisto Новини

Команда проєкту «Assisto» продовжує проводити групові заняття психологічної підтримки для жінок, які пережили окупацію

Команда проєкту «Assisto» продовжує проводити групові заняття психологічної підтримки для жінок, які пережили окупацію

Днями наші психологи зустрілися з жінками у місті Бородянка. Звичайні машканки містечка в Київській області пережили страшні події: голод і нестачу питної води, обстріли, бомбардування, знущання та приниження.

Засновниця Фонд сім'ї Андреєвих Ірина Андреєва розповідає про проєкт:

"Ці жінки бачили смерть, ходили під прицілами російських автоматів... Після всіх цих жахів важко повернутися до звичного життя, важко бачити руїни, хрести могил у дворах. Саме для таких жінок команда Фонду, спільно з Women for Women International та Źene za Źene, створили проєкт Assisto.
У жіночій пам'яті залишились страшні спогади про окупацію. Але за допомогою психолога вони зможуть перегорнути цю сторінку і жити далі.

Ми обов'язково приїдемо у кожен населений пункт! Якщо ви були в окупації, якщо вам важко - не тримайте це в собі, обов'язково зверніться до психолога".

Нагадуємо, щоб отримати додаткову інформацію щодо безкоштовної психологічної підтримки жінок, які опинилися в кризових ситуаціях внаслідок війни - будь ласка, напишіть нам в особисті повідомлення на сторінці Facebook.

Не залишайтеся наодинці зі своїми страхами.
Ми - поруч!
*фото розміщується за згодою всіх учасників зустрічі